Killer Instict

Ücretsiz Dövüş Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut26.83
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMicrosoft Studios
Dövüş oyunları arasında en meşhuru olan Killer Instict, kullanıcı kitlesinin en çok tercih ettiği oyun arasında yer alır. Sanal oyun dünyası tarafından çılgınca oynana oyun Xbox One özel hazırlandı. Ancak daha sonra PC oyuncuları da düşünülerek oyun Micro

Dövüş oyunları arasında en meşhuru olan Killer Instict, kullanıcı kitlesinin en çok tercih ettiği oyun arasında yer alır. Sanal oyun dünyası tarafından çılgınca oynana oyun Xbox One özel hazırlandı. Ancak daha sonra PC oyuncuları da düşünülerek oyun Microsoft için de hazırlandı. Sanal oyun yaratıcısı Nintendo ve Midway tarafından hazırlanan oyun 1994 yılında piyasaya sürüldü. 2013 yılında ise serinin ilki olarak piyasada yerini aldı. 2013 yılı sonuna doğru da ikinci sezon oyununu sanal oyun tutkunlarıyla buluşturan Nintendo yapmış olduğu oyunun üçüncü sezonunu da geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Oyunun Microsoft için versiyonun 10 Mart 2016 tarihinde tanıtıldı.

Sezon 3

Dövüş tutkunları tarafından büyük merakla beklenen oyun yayınlandığı ilk günden bu yana heyecan ve adrenalin dolu sahnelerle tutkunlarını kendine hayran bırakıyor. Oyun içinde kullanılan görsel efektler ve grafikler diğer oyunlara göre daha başarılı şekilde yapıldığını göler önüne eriyor. Oyun içinde bulunan dövüş kahramanlarına üçüncü sezonda 8 yeni oyuncunun eklendiği de görülüyor. Her bir dövüşçünün sınırsız ve özel güçleri olduğu görülüyor. 29 Mart 2016 tarihinde başlayan 3. Sezonda oyunun grafik ve görsellerinin daha güçlü olduğu görülür.

Killer Instict ve Çoklu Oyuncu

Sanal oyun dünyasında olan oyunların çoğu bireysel oyun isterken, bu dövüş oyununda birden fazla oyuncuya ihtiyaç duyulduğu için çoklu oyuncu olmalıdır. Oyun sizi aynı zamanda tanımadığınız insanlarla arkadaşlık kurmanızı ve sosyalleşmenizi de sağlar. Aynı zamanda dövüşçüleri satın alarak supreme editionla da tüm kadronun sahibi olabilirsiniz. Oyun içinde seçtiğiniz her oyuncuyu özel kostümlerle istediğiniz şekle sokabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Killer Instıct yapay zekası

Dövüş oyunu içinde sanal oyunlar arasında kullanılan farklı bir yapı kullanılır. Dövüş oyunda yapay zeka kullanılarak dövüşçülerinizi eğitebilirsiniz.

Microsoft için ayarları

Oyun normalde Xbox One için hazırlanmış olsa da Microsoft üzerinden de oynanmaya başlandı. Oyunu Microsoft üzerinde oynayabilmeniz için işletim sisteminin Windows 10 64 bit, işlemcinin ise Intel Core İ5- 750 olması gerekirkeni belleğin de 4 GB RAM olması gerekir. Ekran kartı NVIDIA Ge Force GTX480, AMD Radeon HD 5850 olması görüntü kalitesini yükseltir .

 

Killer Instict indir